KARIERA

Kierownik produkcji

Poszukujemy Kierownika produkcji

Opis Stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego Kierownika z umiejętnościami managera, geodety, który będzie odpowiedzialny za skuteczne kierowanie zespołem oraz zarządzanie projektami geodezyjnymi. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczowe znaczenie dla osiągania naszych celów biznesowych oraz utrzymania wysokich standardów jakościowych.

Obowiązki:

-> zarządzanie codziennymi operacjami firmy geodezyjnej, w tym planowanie, organizowanie i kontrolowanie działań zespołu,
-> nadzór nad realizacją projektów geodezyjnych, zapewnienie terminowej i wysokiej jakości wykonania,
-> koordynacja pracy zespołu geodetów oraz współpraca z innymi działami firmy,
-> wdrażanie efektywnych strategii i procedur w celu optymalizacji procesów biznesowych,
-> monitorowanie budżetu projektów oraz raportowanie wyników.

Wymagania:
-> doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym oraz w branży geodezyjnej,
-> wykształcenie wyższe związane z geodezją lub pokrewnymi dziedzinami,
-> doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz zdolności interpersonalne,
-> znajomość najnowszych technologii i narzędzi wykorzystywanych w geodezji,
-> umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonała organizacja pracy,
-> dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Oferujemy:
-> stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-> możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach geodezyjnych,
-> przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
-> atrakcyjne wynagrodzenie.